Emre Gürül

( Kurucu ortak ve CEO )

Emre Gürül Avusturya Sankt Georg Kolejini bitirdi. Daha sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Makine mühendisliğinden mezun oldu, MBA derecesini ise Boğaziçi Üniversitesinde tamamladı. Halen doktora çalışmalarını Işık Üniversitesi'nde “Contemporary Management” alanında sürdürüyor

Emre Gürül, kariyerine 2000 yılında Nexum'da başladı. Proje Yöneticiliği, müşteri yöneticiliği ve satış ve pazarlama müdürlüğü yaptı. 2006'da şirketin ortağı ve hissedarı oldu. 2008 yılında ise şirketin CEO'su oldu ve kariyerine Senior Partner ve CEO olarak 2012'nin Aralık ayında ortakları ile birlikte Nuevo'yu kurana kadar devam etti.

 

Mustafa Yücedağ

( Kurucu Ortak ve CIO )

Mustafa Yücedağ Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesinde Yönetim Bilişim Sistemleri ve Donetsk National University’de de MBA bölümlerini tamamladı.

Kariyerine ilk olarak yazılım mühendisi olarak başladıktan sonra, merkezi Ankara’da olmak üzere Bursa’da şubesi bulunan kendi yazılım şirketini kurdu. İki seneye yakın kendi şirketini işlettikten sonra askerlik görevini yapmak üzere ayrıldı. Innova’da Yurtdışı Operasyon Yöneticisi olarak çeşitli ülkelerde görev yaptıktan sonra bir süre Veripark’ta Bankacılık alanında Proje Yönetciliği görevini yürüttü. Aralık 2012'ye kadar Nexum'da çalıştıktan sonra ortakları ile beraber Nuevo’yu kurdu.