Web Siteleri ve Mobil Siteler

Günümüzde mobil siteler artık web siteleri kadar olağan bir ihtiyaç haline geldi. Öyle ki, web siteleri zaten yapım aşamasında responsive tasarıma göre yapılandırılıyor, böylelikle web sitesi akıllı telefon, tablet ya da laptop lardan açıldığında kullanıcı deneyimi ilgili cihaza göre optimize ediliyor.
 
Nuevo, müşterilerin ihtiyaçlarına göre stratejiler üreterek gerek web sitesi gerekse mobil sitelerde onlara yardımcı oluyor. Şirketlerin web sitelerinin içerik yönetim sistemleri üzerinde yapılandırılması artık bir standart haline geldi. Böylece şirketlerin satış ve pazarlama departmanlarında çalışan kişiler bilgi işlem departmanı ya da ajansa hiç gerek duymadan sitenin içeriğini kolayca değiştirebiliyorlar. Kullanımı kolay Nuevo CMS ya da Sharepoint üzerinde yapılandırılan web siteleri gelişmiş içerik yönetim sistemleri sayesinde teknik bilgisi olmayan kişilerce kolayca güncellenebiliyor. Bu sayede site haritası, ana menüler, alt başlıklar ya da diğer bütün içerik sayfaları içerikleri hızlı bir şekilde değiştirilebilirken, kullanıcı ve rol yönetimi ile tüm kullanıcılar sadece kendilerine verilen haklara göre içerik güncellemesi yapabilmektedir.
 
Web sitesi bir içerik yönetim sistemi üzerinde geliştirilmemişse ya da günümüzdeki modern tasarım normlarına göre hazırlanmamışsa,  siteyi en baştan hazırlarken responsive tasarıma göre yapılandırmak akıllıca olacaktır.
 
Eğer web sitesi komple değiştirilmek istenmiyorsa, bu durumda sadece yeni bir mobil site ile ilerlemek mantıklı olacaktır. Bu durumda mobil site ya web sitesi ile web servisler aracılığıyla entegre edilerek yapılandırılacak ya da mobil sitenin de kendine ait ayrı bir yönetim ekranı olacaktır. Web sitesi ile entegre mobil sitelerin artısı, web sitesini ve mobil siteyi ayrı ayrı yönetim gerekliliği olmamasıdır. Böyle bir durumda web sitesinde içerik güncellendiğinde otomatik olarak mobil sitenin de içeriği güncellenecektir.
 
Nuevo tasarımı yenilikçi, kullanımı kolay, hızlı açılan mobil siteler konusunda güvenilir iş ortağınızdır.
 
Mobil site projelerimizden bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.