SharePoint Çözümleri

Sharepoint çok esnek bir yazılım olarak şirketlerin farklı ihtiyaçlarına göre çok çeşitli şekillerde kullanabilir: Web Siteleri: Sharepoint web sitelerinin yönetiminde çok etkili bir çözümdür. Güçlü içerik yönetim sistemi ile bir şirketin tüm web süreçlerinin yönetilmesini sağlayabilir.
Örneğin, geniş bir bayi ağına sahip bir şirketin, bütün bayi siteleri Sharepoint üzerinde kolay ve etkili bir şekilde yönetilebilir. Böylece, şirket içerisinde üretilmiş olan içeriğin, aynı anda pek çok web sitesinde zahmetsizce yer alması sağlanabilir. Bu sayede merkezde üretilmiş pazarlama içerikleri, kampanyalar en hızlı ve doğru şekilde mikro sitelere, marka ve ürün sitelerine ya da bayi web sitelerine yansıtılmış olur.Ayrıca ölçeklenebilir alt yapısı aracılığıyla Sharepoint yüksek ziyaretçi sayısına bağlı olarak performans gereksinimi olan web siteleri için de doğru çözümdür. 

Intranet & Kurumsal Portaller & Kurumsal Sosyal Topluluk İlgili İlgili Projeleri: Günümüzde Intranet çözümleri şirketler için hayati önem taşımaktadır. Özellikle farklı lokasyonlara ve çok sayıda beyaz yakalı çalışana sahip olan şirketler çalışanlar arası iletişimi, iş birliğini, bilgi paylaşımını artırmak için bir intranet çözümü geliştirmek zorundadır. Öte yandan pek çok şirket intranetlerinin çalışanlarını cezbedememesinden ve çalışanlarının intranet web sitelerini sadece açmak zorunda olduklarından dolayı açtıklarından şikayetçidir. Bu da şirketlere Intranet 2.0'ı getirmiştir. Çalışanlar Facebook, Twitter vb. sosyal medya sitelerini çok sık kullanır. Kullanıcılar bu sitelerin çoğunlukla kullanıcı arayüzünü ve işlevselliğini beğenirler. Sharepoint sayesinde artık şirketinizin kendi sosyal iletişim portalını kurmanız mümkündür. Duvar, özel mesaj gönderme ve alma, fotoğraf ve bilgi paylaşımı, bloglar, gruplar, fikir önerme ve paylaşımı, anketler ve başka pek çok işlevselliği aracılığıyla çalışanlarınız yeni intranet portallarına çok daha fazla ilgi göstereceklerdir. Bu portaller kurumsal hafızanın oluşmasına büyük katkı sağlarlar. Tabii ki iş akışı, form yönetimi, doküman yönetimi, farklı departmanların mikro siteleri için içerik yönetimi gibi olmazsa olmaz intranet özellikleri de unutulmamalıdır.B2B Uygulamaları: Sharepoint'in esnek altyapısı şirketiniz içerisinde pek çok farklı amaç için kullanılabilir.
Örneğin şirketinizin tedarikçileri, müşterileri ya da bayileri için hazırlanacak extranet uygulaması için Sharepoint ideal bir alt yapı sağlar. Bu çeşitli kullanım alanları sayesinde, şirketinizde bütün iş uygulamalarınız tek bir teknolojik altyapı üzerinde bulunur, insan kaynağınızı sadece tek bir teknoloji üzerinde uzmanlaştırmanız ve tek bir ürünün lisansını satın almanız gerek parasal anlamda gerekse yazılım takımınızın büyüklüğü, yönettiğiniz iş ortaklarınızın adedine bağlı olarak harcanacak efor ve zaman anlamında büyük tasarruf sağlar.

Nuevo, farklı Sharepoint İlgili İlgili Projeleri ve çözümleri konusunda büyük bir deneyime sahiptir. Nuevo Sharepoint ekibi şu ana kadar pek çok Sharepoint projesi geliştirmiş ve Sharepoint'i aşağıdaki iş amaçlarına yönelik olarak kullanmıştır:
Internet Siteleri
Intranetler
Sosyal Topluluk Portalleri
Doküman Yönetim Sistemi
Online Mağaza
Kısacası, Nuevo Sharepoint çözümlerinde doğru ve güvenilir iş ortağınızdır.

İlgili Projeler