ShareNET Portal

ShareNET, Nuevo'nun geniş Intranet ve Extranet tecrübesiyle geliştirilmiş, .NET altyapısında hazırlanmış bir portal ürünüdür. Geniş modül kataloğu ve mobil uyumluluğu ile dikkat çekmektedir, bu da kullanıcıların her yerden erişimini mümkün kılmaktadır. ShareNET, organizasyon şemanızı kolaylıkla taşımanızı ve tüm sistemlerle senkronize çalışabilmenizi sağlayan kurum içi sistemler ile entegre çalışmaktadır.

ShareNET, yönetimden mesajlar, etkinlik takvimi, anketler, doküman kütüphanesi ve dosya paylaşım merkezi gibi zengin modüller sunarak kurum içi iletişimi ve iş akışlarını optimize etmektedir.

Dinamik ve özelleştirilebilir iş akışı ile form özelinde iş akışı kurallarını tanımlama imkanı sunmaktadır. ShareNET GPT, kurumlara özel asistanlar oluşturma ve yetkilendirme seçenekleri ile doküman ve görsel analiz kabiliyeti de sunmaktadır.

Kapsamlı bakım ve destek hizmetleri ile kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan ShareNET, düzenli olarak paylaşılan yenilikler ve sunucu güvenlik optimizasyonları ile de güvenli bir altyapı sağlamaktadır.