Outsourcing ( Personel Kiralama)

Müşterilerimizden gelen talepler, deneyimli insan kaynakları ekibimiz tarafından değerlendirilir. Müşterilerimizden projenin ve projede kullanılacak teknolojilerin detaylandırıldığı Danışman Talep Formu talep edilir.

İstenilen niteliklerdeki adaylara; veritabanımız, çeşitli kariyer portalları ve sektörel bağlantılarımız aracılığı ile ulaşılır.

Adaylar ile öncelikle telefon mülakatı yapılır ve pozisyona uygun olabileceği düşünülen aday görüşmeye davet edilir.

İnsan Kaynakları ekibimiz tarafından yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar neticesinde olumlu değerlendirilen adaylarımız, teknik sınava ve teknik mülakata tabi tutulur. Sürecin olumlu ilerlemesi halinde kişilik envanteri, yabancı dil sınavı gibi değerlendirme ölçütleri de dikkate alınarak uygun adaylarımız Müşteri ile paylaşılır.

Müşteri ile aday görüşmeleri planlanır ve görüşmeler sonucunda olumlu değerlendirilen adayımıza iş teklifi yapılır.

Teklifi kabul eden ve işbaşı yapan personelimizle sürekli temas halinde kalınarak Müşteri’de çalıştığı süre boyunca tutundurulması yönünde çalışmalar yapılır.

Müşteri’den belirli aralıklarla personelin performansı konusunda geri bildirimler alınır.

Personel ile Müşteri arasında beklenen verimli çalışmanın gerçekleşmemesi durumunda yeni aday arayışına geçilerek, yeni adaya aktarım sürecindeki maliyet Müşteri’ye yansıtılmadan gerçekleştirilir.

 

TERCİH SEBEBİYİZ ÇÜNKÜ:

Beklentileri karşılayacak özelliklerdeki adayları kısa zamanda sağlayabiliyoruz.

Bir yazılımevi olduğumuz için özellikle teknik konularda kendi şirketimize aldığımız personele uygulanan standartlarda işe alım yapılmakta böylece Müşteri’nin uygun olmayan adaylarla gereksiz yere vakit kaybetmesinin önüne geçilmektedir.

Personel Müşteri ofisinde çalışmasına rağmen şirkete bağlılık sağlayarak, uzun süre aynı Müşteri ofisinde çalışmasını sağlayacak yöntemler, yan haklar sağlanmaktadır.

İlgili Projeler