.NET Çözümleri

Nuevo şirketinizin ticari gereksinimleriyle en iyi şekilde bağdaşacak size özel uygulamalar geliştiren güvenilir iş ortağınızdır. Özel uygulama İlgili Projelerindeki başarı, kritik 4 temel faktöre bağlıdır: 

 Teknolojik Uzmanlık: Performans, kullanılabilirlik ve uygulamanın güvenilirliği seçilen teknolojinin nasıl konumlandırıldığına ve kullanıldığına bağlıdır. Nuevo .Net teknolojilerinde son derece tecrübeli bir ekibe sahiptir.

 Gelişmiş Proje Yönetimi: Her proje zaman, kapsam ve bütçe gibi klasik kriterleri karşılamak zorundadır. Bunlar bilinen, ancak başarısız yazılım İlgili Projelerinin sebeplerinde büyük paya sahip olan unsurlardır. Nuevo milyonlarca Euro bütçeye sahip yerel ve uluslararası İlgili Projelerde görev almış proje yöneticilerine sahiptir. Dokümantasyon, yakın iletişim, sürekli takip, gelişmiş proje yönetim araçları ve pek çok diğer detay Nuevo'nun proje yönetim alanında deneyimli bir şirket olarak tanınmasını sağlamıştır. 

 İş Perspektifi: Şirketler genellikle yazılım şirketlerinden şikayet ederler ve kendileriyle aynı dili konuşmadıklarını, kendilerini teknik detaylarla boğduklarını belirtirler. Teknoloji işinizle ilgili hedeflerinize ulaşmanız için bir araçtır. Nuevo işinize ait ihtiyaç ve isteklerinize odaklanır, işinizin nasıl yürüdüğünü anlar ve iş beklentilerinizin detaylarını inceler.

 Kalite Yönetimi: Nuevo yazılım testi alanında tecrübeli, sertifikalı bir test ekibine sahiptir. Müşterilerin günlük hayatlarında zaten yapacakları pek çok operasyonel iş vardır ve kendileri için geliştirilmiş yazılımı sürekli olarak test edecek vakitleri yoktur. Nuevo uyguladığı test yöntemleri ile müşteri testlerindeki eforu ve süreci minimize etmeyi amaçlar. 

BSH, Kuveyt Türk, Mercedes Benz, Philip Morris, TAV, Hürriyet özel yazılım geliştirme ihtiyaçları için iş ortağı olarak Nuevo'yu seçen müşterilerden sadece birkaçıdır.