Haberler

ZAIMOĞLU HOLDING PORTAL PROJESİ

Zaimoğlu Holding Portal Projesi Nuevo tarafından hazırlanmaktadır. Zaimoğlu çalışanları tarafından kullanılacak olan Portal SharePoint 2016 teknolojisi üzerinde çalışacaktır. Portal Holding çalışanları tarafından heyecanla beklenmektedir.

OYAK PLATFORM PROJESİ

OYAK Holding üyelerinin kullanacağı OYAK Platform Projesi Nuevo tarafından hazırlanmaktadır. Proje’nin web uygulaması MVC .NET teknolojisi üzerinde, iPhone & Android Phone Uygulamaları ise Native olarak hazırlanacaktır. Üyeler Platform üzerinden kendilerine özel indirimli hizmetlere ulaşacaklar ve bu hizmetler ile ilgili teklif alabileceklerdir.

KARDEM PORTAL PROJESİ

Kardem Kurumsal Portal Projesi Nuevo tarafından hazırlanmaktadır. Kardem çalışanları tarafından kullanılacak olan portal Etkinlik takvimi, Doküman Yönetim Sistemi, Duyurular, Doğum günü olanlar gibi farklı özellikleri içermektedir. Portal SharePoint Online teknolojisi üzerinde hazırlanmaktadır.

RENAULT PORTAL PROJESİ

Fransız araç üreticisi Renault Portal Projeleri için Nuevo’yu tercih etti. Renault çalışanları ve bayileri için SharePoint Online üzerinde hazırlanmakta olan Portal’lar Renault çalışanları ve bayi çalışanları tarafından heyecanla beklemektedir.

TOTAL TAHMİN UYGULAMASI

Total Tahmin Uygulaması ile satış ekibi aylık satış kanalı ve ürün bazında satış tahminlemelerini uygulama üzerinden girebilecek, bu tahminleri bir önceki yıl ile karşılaştırabilecek ve tahminler yöneticiler tarafından onaylanarak raporlara ulaşılabilecektir. Proje Microsoft PowerApps teknolojisi üzerinde hazırlanmaktadır.