Emre Gürül

( Kurucu ortak ve CEO )

Emre Gürül Avusturya Sankt Georg Kolejini bitirdi. Daha sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Makine mühendisliğinden mezun oldu, MBA derecesini ise Boğaziçi Üniversitesinde tamamladı. Halen doktora çalışmalarını Işık Üniversitesi'nde “Contemporary Management” alanında sürdürüyor

Emre Gürül, kariyerine 2000 yılında Nexum'da başladı. Proje Yöneticiliği, müşteri yöneticiliği ve satış ve pazarlama müdürlüğü yaptı. 2006'da şirketin ortağı ve hissedarı oldu. 2008 yılında ise şirketin CEO'su oldu ve kariyerine Senior Partner ve CEO olarak 2012'nin Aralık ayında ortakları ile birlikte Nuevo'yu kurana kadar devam etti.

 

Mustafa Yücedağ

( Kurucu Ortak ve CIO )

Mustafa Yücedağ Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesinde Yönetim Bilişim Sistemleri ve Donetsk National University’de de MBA bölümlerini tamamladı.

Kariyerine ilk olarak yazılım mühendisi olarak başladıktan sonra, merkezi Ankara’da olmak üzere Bursa’da şubesi bulunan kendi yazılım şirketini kurdu. İki seneye yakın kendi şirketini işlettikten sonra askerlik görevini yapmak üzere ayrıldı. Innova’da Yurtdışı Operasyon Yöneticisi olarak çeşitli ülkelerde görev yaptıktan sonra bir süre Veripark’ta Bankacılık alanında Proje Yönetciliği görevini yürüttü. Aralık 2012'ye kadar Nexum'da çalıştıktan sonra ortakları ile beraber Nuevo’yu kurdu.

 

Mehmet Emin Sapmaz

( Kurucu Ortak ve Takım Lideri )

Mehmet Emin Sapmaz önce İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğinde lisans, ardından 2004 yılında Elektrik Mühendisliğinde yüksek lisans derecelerini tamamladı. Halen doktora çalışmalarını İstanbul Teknik Üniversitesi Bilişim Enstitüsünde sürdürüyor.

Mehmet uygulama geliştirmeye 1993 yılında, Quick Basic, Turbo Pascal, C, C++, Java ve C# programlama dilleriyle başladı. 64Kb limitli mobil uygulamalardan (J2ME üzerinde), çoklu işlemcili paylaşımlı bellekli süper bilgisayarlardaki yüksek performanslı hesaplamalara ve cluster yapısındaki sistemlere kadar çeşitli birçok uygulama geliştirdi.

Web programlamaya Linux ve Unix üzerinde C ile yazılmış CGI programları ile 1999'da başladı. Sonra ASP, Java Servlets ve ASP .Net ile devam etti.

Yazılım geliştirme ekiplerini yönetti, yazılım eğitmeni, Sharepoint eğitmeni ve yazılım danışmanı olarak çalıştı. 2004'ten bu yana Sharepoint üzerinde çalışmaya başladı ve Ocak 2013'ten itibaren Nuevo'da Sharepoint Takım Lideri ve kurucu ortağı olarak kariyerine devam ediyor.