Haberler

E-KENT MOBİL UYGULAMASI

Akıllı şehir çözümleri alanında lider olan E-Kent’in mobil uygulama çözüm ortağı Nuevo oldu. IOS ve Android işletim sistemli telefonlarda çalışacak olan E-Kent’in mobil uygulaması yakın zamanda canlıya alınacak.

COCA COLA SHAREPOINT PORTAL DANIŞMANLIĞI

İçecekte bir dünya devi olan Coca Cola Sharepoint Portal Projesi için alacağı danışmanlıkta Nuevo’yu tercih etti.

ASELSANNET WEB SİTESİ PROJESİ

Türkiye'nin en büyük savunma elektroniği kuruluşu olan Aselsan’a ait AselsanNET web sitesi modern tasarımı ile yenileniyor. Sharepoint 2016 üzerinde hazırlanmakta olan web sitesi en kısa zamanda ziyaretçilere açılacak.

ABANK KURUMSAL PORTAL PROJESİ

Bireysel ve kurumsal bankacılık hizmeti vermekte olan ABank, Kurumsal Portal Projesi’ni hazırlarken Nuevo’yu tercih etti. Çalışanların erişeceği portal modern tasarımı ve birçok fonksiyonalitesiyle heyecanla bekleniyor.

GÜBRETAŞ KURUMSAL PORTAL PROJESİ

Gübre Fabrikaları Türk A.Ş. çalışanları için hazırlanmakta olan Kurumsal Portal Projesi Sharepoint 2013 altyapısı üzerinde Nuevo tarafından hazırlanıyor.

MOYRA MOBİL UYGULAMA PROJESİ

Moyra iPhone ve Android Phone mobil uygulamaları ile yepyeni bir astroloji deneyimine kavuşulacak. Kullanıcıların alanlarında uzman astologlarla iletişime geçerek merak ettikleri konulara ilişkin bilgi alabilecekleri Moyra mobil uygulaması çok yakında canlıya alınacak.

İKLİMSA B2B PROJESİ

İklimsa bayilerinin elektronik ürün gamında bulunan ürünlerin siparişlerini verebildikleri, teklif sürecini takip edebildikleri ve bu ürünleri satın alabildikleri B2B uygulaması Nuevo tarafından geliştiriliyor.

TAB GIDA MOBİL DENETİM UYGULAMASI - ODİTO

Burger King, Sbarro, Arby’s, Popoyes ve Usta Dönerci’yi bünyesinde barından TAB Gıda’nın tercihi Nuevo oldu. Gıda güvenliği ve kalite standartlarına büyük önem veren TAB Gıda, denetim uygulaması Odito’yu heyecanla bekliyor.

UNIFREE KURUMSAL PORTAL PROJESİ

Havalimanları ve yolcular tarafından en çok tercih edilen Duty Free markası Unifree’nin Kurumsal Portal Projesi Nuevo tarafından geliştiriliyor. Birçok insan kaynakları uygulaması barındıracak olan Portal Unifree çalışanları tarafından yakın zamanda kullanılıyor olacak.